Jak Pozycjonować

Poznaj różne sposoby szybkiego pozycjonowania
stron internetowych

1.Bezpłatne dodawanie stron do katalogów:

Wiadomo,że aby dobrze wypozycjonować swoją stronę warto a wręcz powinno
się dodawać ją do katalogów internetowych. Większość z nich ma wpisy bezpłatne, każdy dodatkowy wpis, który dodamy do katalogu poprawia pozycję strony i daje potencjalnemu czytelnikowi / klientowi większą szansę na znalezienie naszej strony.

Przykładowa lista katalogów, do których możemy się dodać:

Powszechny spis katalogów Seo (Pozycjonujących)

Do katalogów możemy dodawać własne strony www ręcznie, co oczywiście jest skuteczne, ale jednocześnie czasochłonne (bardzo). Możemy też skorzystać z pomocy odpłatnej firm, które oferują nam dodawania naszych stron do katalogów.
I tutaj wyróżnię dwie najlepsze na rynku.

Nr 1 (bez dwóch zdań) to tzw Seo Adder, zakup - 359 zł, przy czym dostajemy licencję dożywotnią na dodawanie stron do katalogów, nie ma żadnego limitu, ciekawostka: baza katalogów w chwili obecnej to około 30 000 i jest stale powiększana o nowo powstające. Co Najlepsze- jeśli dodamy nasze strony do ich systemu, to zostaną w nim one na zawsze - czyli dzień po dniu będą dodawane do kolejnych katalogów, i tak przez 10..15..20 lat, czyli Tak długo jak długo Chcemy.
Warte polecenia.
Poczytaj więcej o tym systemie - tutaj

Nr.2 to Linkiseo , jest to jak i powyższy system automatyczne dodawanie stron www do katalogów - z różnicą cenową. Dodanie jednej naszej strony www do katalogów kosztuje 20 zł. Przy następnym stronie znów musimy tyle zapłacić.
Porównanie do nr 1, : za 359 zł wypromujemy ledwie 17 stron i to nie we wszystkich katalogach. Więc LinkiSeo jest to raczej opcja dla tych, którzy mają tylko kilka stron internetowych i nie działają w sieci na większą skalę. Mimo to, bardziej polecam sprawdzonego Addera.

2.Wymiana Bannerów

To skuteczny i mało czasochłonny sposób promocji stron - bo banner robisz tylko raz a wyświetlać możesz go już zawsze. Są różne opcje wymiany bannerów , zarówno płatne jak i bezpłatne. Skupie się na tych drugich :

-Magiczny baner , system w którym za każde wyświetlenie bannera na Twjej stronie dostaniesz wyświetlenie na stronach innych użytkowników. Zwiekszasz więc szansę na dotarcie czytelnika do Twojej strony www. Na wstępie gratis - 1000 wyświetleń.

Jak zrobić banner? Możesz skorzystać programu flash, java, ale jeśli ich nie znasz.. nie ma problemu. Zrób banner w.. Programie Paint ( na pewno masz go na komputerze).
Klasyczny rozmiar akceptowany w programach wymiany banerów : 400 na 50 px, lub 468 na 50.

Inne programy oferujące bezpłatną wymianę bannerów : PostNet , bannery.eu

3. Wymiana linków

I tutaj trzeba już się trochę znać. Bo warunkiem jest posiadanie własnego (płatnego) serwera i umijętność obsługi:)

Przykład: Linki24

4. Google Page-Rank

Tu swoją stronę należy dodać Koniecznie. Podstawa:) Dodanie bezpłatne.
- dodaj stronę

POWODZENIA!


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery