Lap-hosting

Program Partnerski Lap - Hosting
 
Serwery wirtualne
 
Jak to działa?

Nie musisz nic inwestować, ani płacić opłat abonamentowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, zamieścisz na Twojej stronie odpowiednie reklamowe materiały naszych serwerów (Ty wybierasz formę ich promocji - a Lap hosting dostarcza reklamy) i już możesz zarabiać.

Program PartnerskiAby być pewnym, że program partnerski działa jak należy, udostępniono Ci panel administracyjny, gdzie będziesz mógł kontrolować listę zamówionych i zapłaconych serwerów z Twojej strony. Tam również znajdziesz porady oraz materiały promocyjne w postaci bannerów i tekstów reklamowych, które możesz wykorzystywać bez ograniczeń.

Stworzono także system oparty na indywidualnych linkach promocyjnych, zaopatrzony w pliki cookies. Dzięki temu wystarczy, że ktoś raz kliknie w Twój link i od razu stanie się klientem poleconym przez Ciebie - nie zależnie czy wróci do nas dziś czy jutro i zakupi u nas serwer. (ważność plików cookies to 30 dni)
 
 
Prowizje:

RachunekNiezależnie od ilości sprzedanych przez Ciebie serwerów od każdego sprzedanego otrzymasz aż 10% całkowitej wartości. Przykładowo sprzedając serwer za 300zł Twoja prowizja wyniesie 30zł. Wypłaty dokonujemy na Twoje żądanie (możesz to zrobić w panelu administracyjnym), ale nie szybciej niż wartość Twoich zysków osiągnie 100zł.
 
 
 
Więcej informacji i zapis do programu - tutaj.
 
Program jednopoziomowy, brak zysków od tzw "poleconych"

 Serwery wirtualnePowered by dzs.pl & Hosting & Serwery