Słownictwo-nauka

Program Partnerski Słownictwo.pl
 
Podstawy:
 
-Rejestracja darmowa
- 2 poziomy prowizji. Osoby, które zarejestrują się w programie bezpośrednio z Twojego polecenia to osoby znajdujące się na I poziomie Twojej struktury. Jeśli te osoby również przystąpią do Programu i bedą polecać serwis nowym osobom, to te kolejne osóby bedą znajdować się na Twoim II poziomie.
 
PROWIZJE:
W Programie możesz otrzymać jeden z 3 rodzajów prowizji:
  • Prowizję wieczną I lub II poziomu - otrzymasz od zakupienia abonamentu przez każdą osobę, która znajduje się w Twojej strukturze odpowiednio na I lub na II poziomie. Prowizje te będziesz otrzymywać wiecznie od realizacji każdego zamówienia tych osób, nawet jeśli zamówią coś dopiero za kilka lat (jest to tzw. Twój dochód pasywny). Dlatego warto mieć swojej w strukturze jak najwięcej osób, zwłaszcza tych, które również są Partnerami.
  • Prowizję bezpośrednią - otrzymasz od zakupu abonamentu przez osoby, które nie są w Twojej strukturze, ale w momencie składania zamówienia posiadają zapisany w plikach cookies swojej przegladarki Twój numer ID_Partnera.
  • Prowizję pełną - otrzymasz jeśli abonament zakupi osoba z Twojego I poziomu, która jednocześnie ma zapisany na swojej przeglądarce Twój ID_partnera. Jest to suma prowizji wiecznej I poziomu i prowizji bezpośredniej.
W sumie oddajemy naszym Partnerom blisko 40% naszych przychodów. Wysokość każdej z powyższych prowizji określa tabela prowizji.
 
Link partnerski jest ważny od momentu aktywacji konta partnerskiego do czasu rezygnacji z uczestnictwa w Programie. Numer Partnera zapisany w plikach cookies przeglądarki jest natomiast ważny przez 90 dni. Okres wazności liczony jest zawsze od daty ostatniego kliknięcia w linkpartnerski.
 
Dla osób fizycznych i firm:)
 
Poczytaj więcej - zarejestruj się 


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery