FTS,szkolenia

FTS - profesjonalne szkolenia finansowe i biznesowe
Opis programu:

Program Partnerski jest atrakcyjną ofertą pracy przede wszystkim dla osób posiadających dostęp do internetu. Zadaniem każdego Partnera (współpracownika) zarejestrowanego w Programie Partnerskim jest pozyskanie jak największej liczby osób zainteresowanych udziałem w seminarium dla inwestorów w branży nieruchomości. ( do obejrzenia kursów- tutaj)

Osoby, które ukończyły 16 rok życia mogą brać udział w Programie Partnerskim. Niezbędne jest jednak po dokonaniu rejestracji w systemie Programu Partnerskiego, przesłanie na piśmie zgody rodziców. Standardowy druk dostępny jest po zalogowaniu się do Strefy Partnera, w zakładce „Materiały do pobrania".

W Programie Partnerskim wypłacamy wynagrodzenie prowizyjne do głębokości trzech linii sponsorowania - co oznacza, że każdy Partner może budować swój zespół sprzedażowy, z którego efektywnej pracy otrzyma nadprowizję.

 

Zasady systemu wynagrodzeń:

  • 200 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium (sprzedaż własna) - pierwsza linia
  • 90 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium przez Twojego bezpośredniego Współpracownika - druga linia sponsorowania
  • 50 zł brutto - za polecenie uczestnika seminarium przez Współpracownika z drugiej linii sponsorowania - trzecia linia.

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim należy dokonać rejestracji w systemie wypełniając przygotowany formularz.

Co najciekawsze - program ten nie zawiera żadnych procentowych prowizji.Czyli - dokładnie wiesz ILE zarobisz na kazdym sprzedanym produkcie.

I jak widać nie są to małe kwoty.

 

Automat do pozycjonowania stronPowered by dzs.pl & Hosting & Serwery